Prekių pristatymas

Prekes pristato kurjerių tarnyba Jūsų nurodytu adresu. Pristatymo terminas nurodomas prie kiekvienos prekės. Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio ir tūrio.

Kiekvienu atveju dėl pristatymo Jus informuosime telefonu arba el. paštu. Pristatymo laiką su Jumis suderins užsakymų administratorius. 

Pastaba: kartais prekių pristatymo laikas gali būti įtakojamas išorinių faktorių (kurių mes negalime kontroliuoti), todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pridėkite 1-2 dienas prie pristatymo laikotarpio. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ir pan., pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio arba prieššventiniu laikotarpiu prekes rekomenduojame užsisakyti anksčiau.

Tam tikrais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau. Tai yra pristatymo laikas pailgėja atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, kai prekių pristatymo terminai pailgėja dėl prekių gamintojo, tiekėjo ar vežėjų kaltės. Prekių pristatymo datą tikslina užsakymų administratorius.

Prieš atvykdamas kurjeris su Jumis susisieks Jūsų nurodytais kontaktais. Atsiimant prekę iš kurjerio, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo - perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Užsakytas prekes nemokamai galite atsiimti „1000 plytelių“ prekybos salone Savanorių pr. 206 Kaune.